Alanya Diyabaz Taş Ocakları firmamız granit doğal taş sektöründe hizmet vermeye başlamış ve daha sonra taş satışı ve uygulamaları ile hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamızın satmış olduğu taş çeşitlerinden olan diyabaz küp taşları özelikle belediye projelerinde kullanılmaktadır. Bu taş çeşidi granit taşların arasında kullanılan doğal taş çeşididir. Belediye yol kaldırımları projelerinde diyabaz küp taşlarını kullanmaktadır.

Firmanın Ürünleri

Firmamız bünyesinde diyabaz küp taşlarının yanı sıra çok çeşitli taş ürünleri bulunmaktadır.

Bu ürünleri şu şekilde sayabiliriz;

  • Diyabaz küp taşları
  • Granit taşı
  • Bazalt taşı
  • Andezit taşı firmamızın hizmet verdiği taş çeşitlerinden sadece bazılarıdır.

Diyabaz Küp Taşları Hakkında

Firmamızın satmış olduğu diyabaz küp taşları hakkında kısaca bilgi verelim. Yeşil renkte olan bir taş çeşididir. Özellikle belediyelerin projelerinde granit taşlarının arasına koyarak kullanılır. Kare şeklinde olan bir taştır. Hafif eğik bir özelliğe sahiptir. Günümüzde kullanılma amacı parke taşının görevi mahiyetinde kullanılmaktadır.

Diyabaz küp taşlarının bazalt küp taşı ile beraber kullanılması halinde ortaya şık bir yapı çıkmaktadır. Zarafet ve estetik açısından son derece güzel görünmektedir. Tercih edildiği yerler arasında ise araç otoparkı sokak ve meydan gibi yerlerde kullanılması daha uygundur.

Müşteri Memnuniyeti

Firmamız satmış olduğu bütün taş çeşitlerinde müşteri memnuniyetini düşünmektedir. Müşterimize en uygun ödeme seçeneklerini sunarak taş satışları yapmaktayız. Özellikle belediyelerin kullanmak için bizden satın almış oldukları taşlarda toptan indirimlerimiz mümkün olmaktadır.