Doğadan faydalanılarak insan eliyle üretilen ürünler her gün bir yenisi ile karşımıza çıkar. Öncelikle barınma amaçlı yapılan yaşam alanları şimdilerde göze hitap edecek, renkli ve görsel mekanlara dönüştürülmektedir. Çok çeşitli doğal malzemenin kullanılması ile yapılan bu dizaynlar iç ve dış mimaride büyüleyici etki bırakmaktadır.

Uygulama Aşaması

Duvar kaplamalar da dahil olmak üzere her tür inşaat kaplamalarında usta ellerin sanatsal ruhu ile birleştirdiği kaplamalar zarif ve dayanıklı olmaktadır. Farklı renk , desen ve ebatlarda imal edilen doğal mermer panel kaplama taşları iç ve dış mekanlarda ustalıkla döşenerek farklı atmosfer yaratır. Dayanıklı ve kolay uygulanabilirliğinin yanı sıra üstelik uygun fiyatlıdır.

Montaj işlemi her yüzeye uygulanabilir. Temizlik aşaması da son derece kolaydır. Nemli bir bez ile kolayca temizlenebilme özelliğine sahiptir. Silme dışında yıkanabilir de. Sade su ile yıkanması önerilir.

Nerelerde Kullanılır

Doğal mermer duvar kaplamaları daha çok

  • İç mimaride banyo ve wc duvar kaplamaları olarak
  • İç mimaride mutfak ve koridor duvar kaplamaları olarak
  • Dış mekanlarda merdiven trabzanları
  • İstinat duvarlarında
  • Kolon kaplama olarak
  • Showroom duvarları olarak
  • Açık ve kapalı alan konser sahnelerinde
  • Asansör çevresi
  • Havuz çevresi

gibi alanlarda rahatlıkla uygulanabilmektedir.

Kaynak Çok

Doğal mermer panel kaplamaları açısından ülkenin yer altı rezervleri çok fazla ve çok çeşitli. Bu rezervleri hem ithalat amaçlı hem de kendi ülke inşaat sektörünün her alanında kullanmakta olan ülkede uygun fiyattadır.

Çıkarılma, işlenme ve uygulama aşamalarında bu doğal mermerler son derece başarılı şekilde kullanılmaktadır.

Yaşam Alanlarınızı Güzelleştirmek

Doğal görüntüsü ve yine organik olma özelliğine sahip mermer panellerle duvar yüzeylerinizi kaplayarak yaşam alanlarınızı güzelleştirebilirsiniz. Yaşam alanlarınızdaki bu dokunuşla hem psiklojik olarak mermerin doğal enerjisinden olumlu şekilde etkileneceksiniz hem de farklılığınızı sergiyelebileceksiniz.

Doğal mermer panel kaplamaları ile doğaya zarar vermeden insan eli dokunuşları ile yaşam alanlarınıza daha bir güzellik katabilirsiniz. Doğal mermer panel kaplama alanında pek çok sektör hizmet vermektedir.